Mechanik

Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy firm Kurt Schuhmacher i działa jako dostawca usług i jest znany jako partner dla przemysłu daleko poza granicami regionu.

Oferujemy nasze usługi - montaż maszyn i systemów, przenoszenie zakładów, relokacje, a także prace konserwacyjne i inspekcyjne - naszym klientom zarówno w kraju, jak i za granicą.

Do naszych operacji montażowych na całym świecie poszukujemy kilku nowych współpracowników na następujące stanowiska

Mechanik

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja projektów wykonawczych urządzeń i linii produkcyjnych w zakładach przemysłowych i elektrowniach,

  • Relokacja maszyn i urządzeń przemysłowych

  • Czynności utrzymania ruchu w zakładach pracy i elektrowniach

  • Prace serwisowe przy obsłudze maszyn i instalacji przemysłowych

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn

  • Diagnostyka i naprawa usterek w instalacjach mechanicznych

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne -absolwenci szkół technicznych

  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki i pneumatyki

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Gotowość do podróży po całym świecie

  • Gotowość zaakceptowania elastycznego system pracy

  • Prawo jazdy kat B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie ważnych certyfikatów bezpieczeństwa SCC ,Safepas, CSCS,VCA etc. będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień do używania maszyn budowlanych (wózki widłowe, manipulatory teleskopowe, platformy podnośnikowe) będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy

  • Przyjemna i elastyczna atmosfera pracy w odnoszącej sukcesy firmie średniej wielkości

  • Pewność zatrudnienia i niezawodny pracodawca

  • Atrakcyjne możliwości zarobkowe dzięki pracy montażowej

  • Zmotywowany i elastyczny zespół z krótkimi procesami decyzyjnymi

Prosimy o przesłanie CV zawierającego oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

*Bonus powitalny nie dotyczy ofert pracy w Kurt Schuhmacher Polska Sp. z o.o. i w związku z tym jest ograniczony do ofert pracy w zakresie usług montażowych w Kurt Schuhmacher Industriemontagen GmbH & Co. KG.

Arbeitsort

Kurt Schuhmacher Industriemontagen GmbH & Co. KG
Polen

Arbeitgeberprofil

Starker Partner für die Industrie

Seit mehr als 50 Jahren betreut die Kurt Schuhmacher Industriemontagen GmbH & Co. KG Projekte in den Bereichen Holzwerkstoffe, Energie, Logistik, Mechanik und Elektrik – und das für Kunden rund um den Globus. Als erfahrener Dienstleister für Industriemontagen sowie Verlagerung, Wartung, Instandhaltung und Revision von Maschinen und Anlagen wissen wir, worauf es unseren Kunden ankommt: wirtschaftlich attraktive Lösungen aus einer Hand.

Vergleichbare Jobs

  • Mechanik Maszyn
  • Mechanik
  • Mechanik utrzymania ruchu
  • MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
  • Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Mechanik Samochodowy
  • 12053-12059 Mechanik

Örtlicher Umkreis

  • Warsaw
  • Łódź
  • Kraków
  • Wrocław
  • Poznań
  • Gdańsk
  • Szczecin
  • Bydgoszcz
  • Lublin
  • Katowice

Job ID: 8180291 / Ref: 2833dde1e9ef79b32ff9627fb4af2e42

Schnellbewerbung

Wenn dir der Job zusagt, zögere nicht und sende umgehend deine Bewerbung ein – vielleicht ist es genau der Traumjob, den du suchst.

Arbeitsort
Polen (Landesweit / Remote)
Mitarbeiter
51-200
Branche
Industrie und Maschinenbau